Pozvánka na výstavu Geometrickou cestou

Zveme vás na výstavu projektu žáků Mirky Brázdové Geometrickou cestou. Výstava se koná v Malé královopolské galerii Husitská 1. Vernisáž výstavy se koná ve středu 17. května 2017 v 17 hod. Otevřeno bude po-pá 13,00 - 17,30. Výstava potrvá do 22. dubna 2016.

Krajské kolo soutěžní přehlídky výtvarného oboru

V krajském kole soutěžní přehlídky výtvarného oboru vyhlášené MŠMT v soutěžní katagorii Řady výtvarných prací a projektů získali žáci Mgr. M. Brázdové zlaté pásmo za výtvarný projekt Možnosti otisku viz obr.
Gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Další úspěch filmu Klubíčko, příběh provázku

Blahopřejeme žákům výtvarného oboru z oddělení "Multimédia", autorům filmové kompozice "Klubíčko, příběh provázku". Po loňské nominaci za Českou republiku na festivalu UNICA v Piešťanech byl tento film vybrán jako jediný studentský film ČR na mezinárodní festival KurzFilm v Berlíně, kde postoupil do hlavní soutěže.

Pozvánka na vernisáž 1. 4. 2015

Zveme Vás na vernisáž výstavy žáků ze třídy M. Brázdové s názvem Tvář a maska.
Ve středu 1. dubna 2015 v 17hod. v Malé královopolské galerii, Husitská 1, Brno.

Pozvánka na výstavu Možnosti otisku

Zveme vás na výstavu projektu žáků Mirky Brázdové Možnosti otisku. Výstava se koná v galerii Pět koček v ArtKlubu U Tří knížat, Jánská 2 Brno. Výstava potrvá do 22. dubna 2016.