Přijímací řízení - obecné informace

Rodiče žáků, kteří jsou přijati ke studiu na ZUŠ (u osobního čísla mají uvedeno ANO), obdrží v nejbližších dnech mailem informace o studiu a výzvu k platbě školného na první pololetí 2017/2018. Další informace jsou uvedeny v záložkách jednotlivých oborů.

Žáci, kteří jsou přijati do kurzu (Veselé notičky, Veselá flétna, Veselé barvičky) mají možnost navštěvovat hromadnou výuku v rámci doplňkové činnosti školy. Kurzy vyučují pedagogové školy. Rodiče žáků, kteří jsou přijati do kurzu, obdrží v nejbližších dnech mailem informace o kurzu a výzvu k platbě kurzovného na první pololetí 2017/2018.

Žáci, kteří mají v seznamu u osobního čísla uvedeno náhradník, budou okamžitě osloveni, pokud se v kapacitě školy uvolní místo. Kapacitu školy určuje zřizovatel (Jihomoravský kraj).

Pokud bylo vaše dítě přijato, ale rozhodnete se, že nenastoupí, dejte nám to prosím co nejdříve vědět např. na mail panzastupcegmail.com děkujeme.